(0212) 699 40 27
info@ozyurtas.com.tr
Anasayfa
>
Hakkımızda

Özyurt Madencilik İnşaat San. ve Tic A.Ş.

ÖZYURT A.Ş.; Müşterilerine sunduğu kaliteli ürün ve servis, topluma ve çevreye gösterdiği saygı, gerçekleştirdiği sürekli araştırma ve geliştirme, çalışanlarının profesyonel kariyerlerine yaptığı katma değer ve uyguladığı verimliliği arttırıcı modern yönetim teknikleri ile Türkiye hazır beton endüstrisinin, taş ocağı işletmelerinin, asfalt üretimi, inşaat taahhüt işlerinin, beton elemanları işlerinin lider firması olmayı hedeflemiştir. Özyurt A.Ş. Türkiye Agrega ve Beton grubu, 1100 çalışanı ile faaliyet göstermekte olup, toplam satışlarının %40'ını oluşturmaktadır. Agrega ve beton aktivitesinde son teknoloji ile donatılmış tesisleri ile geleceğe doğru emin adımlarla yol almaktadır. Hedefimiz, gelecek nesillere altyapı, ulaşım, teknoloji sorunu olmayan, temiz ve çağdaş eserler bırakmaktır...

Her türlü altyapı, yol üstyapı elemanları üretimi yapan Özyurt A.Ş., aynı zamanda bünyesinde bulunan ve 1997 yılından sonra güçlenerek ilerleyen MİMARİ VE STATİK PROJE GRUBU destekli resmi taahhütlü işlerini ve özel sektöre anahtar teslimi yapım işlerini de yürütmektedir.

Bunlara örnek olarak son teknoloji ile yapılan Gaziosmanpaşa Meydanı kavşak ve çevre düzenlemesi projesini kendi üretimimiz olan yapı elemanları ile inşaa ettik. Alt ve üstyapı inşaatları ( Gaziosmanpaşa meydanı alt ve üst geçit, Küçükköy kavşak alt ve üst geçit, Metris kavşak alt ve üst geçit, Formula 1 baglantı yolları, Ikitelli Mutfak Eşyaları Yapı Kooperatifi ortaklarına ait 850 işyeri kapasiteli kooperatif ) işleri bitirmiş olup, bu işlere ait tüm mimari tasarım ve statik projeleri firmamızca yapılmıştır. Bunun yanında, firmamızın üretmiş olduğu mamüllerin kullanıldığı altyapı ve üstyapı yol bordür ve çevre düzenlemesi işleri yapılmıştır. Belediye ve bağlı kuruluşlara ait resmi taahüt işleri yanında özel sektöre de taahhüt işleri yapılmıştır.